BÖRÖCZKI MOTORKERÉKPÁR SZERVIZ

 

Üdvözlöm!

 Motorkerékpár szervizemben a precizitásra törekszem, hiszen fontosnak tartom, hogy ügyfeleim elégedettek legyenek. Az árak kalkulálásánál szem előtt tartottam, hogy a jó munkához idő kell, így vannak fix áras javítási tételek. Így nem esik a vevő abba a csapdába, hogy az időt kell megfizetnie, nem pedig a szervizelést magát. Visszajáró ügyfeleim hűségét bizonyítja, hogy folyamatos bővítésre van szükség a motorok és egyéb járművek befogadása, szervizelése céljából. A műhelyről képeket a galériában láthat.
Várom hívását és érdeklődését a következő számon: +36-70/280-76-53 avagy a fórumon de ha kényelmesebb, várom levelét e-mail címemre (bal oldalt tud rákattintani - bkroy76@gmail.com).

Illetve megtalálhat a következő címen: Fő út 62/1, Győrújbarát 9081

Tisztelettel: Böröczki Károly

Úgy gondolom, ha valaki igazán jó szakember szeretne lenni, az ügyfél szemével kell látnia a dolgokat. Számomra ez nem okoz gondot, mert 1993 óta motorozom. Többféle motorom volt ezidáig (ezek sorban: yamaha robogó, Honda NSR 50, VFR 750, CBR 900 RR 97-es). Mielőtt motorszerelő lettem volna, már elkezdtem javítgatni saját motorjaimat, így szintén tapasztalatot szerezve. Számomra fontos a tökéletesség, így apróságokra is odafigyelek, amire mások nem. Például ha találok ugyan azon az alkatrészen másféle csavarokat, egyformára cserélem azokat, mert ez a későbbiekben megkönnyíti saját munkámat, illetve szeretem a rendszerezettséget. Mostani motorom, ahogy a képen látszik, egy 99-es Honda Fireblade 900-as. Ez a gyönyörű járgány problémamentesen fut immáron 21 éve, annak köszönhetően, hogy állandó karbantartás alatt van. Tehát úgy gondolom, teljesen belelátok az ügyfél gondolataiba, tudom, mik az elvárások és úgy dolgozok minden egyes motor esetében, mintha a sajátom lenne, és a legtökéletesebbet nyújtom.

 

AUTÓ GUMISZERELÉS ÉS CENTRÍROZÁS IS!!!